|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania fuzjonowym arkusza | woltaż: | 380 V |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 50/60 Hz | Faza: | 3P |
| Grubość spawania: | 3-50 mm | Maksymalna długość robocza: | 6000 mm |
| Materiały spawalnicze: | PP, HDPE, PCV, PVDF | Funkcjonować: | Spawanie poziome, spawanie kołowe, spawanie pionowe pod kątem 90° za pomocą dwóch arkuszy |
| Certyfikat: | CE | Aplikacja: | Wozy strażackie, baseny, oczyszczalnie ścieków itp |
| Podkreślić: | 6M zgrzewarka do płyt HDPE,zgrzewarka doczołowa do hodowli łososia,podwodna zgrzewarka do zbiorników HDPE |
||
Zastosowanie maszyny do zgrzewania doczołowego blach:
Wozy strażackie, hodowla łososia, akwakultura, sprzęt galwaniczny, sprzęt ochrony środowiska, pojemniki chemiczne, oczyszczalnie ścieków itp.
Specyfikacja maszyny do zgrzewania doczołowego blach:
| Model | SWT-PH6000 |
| Spawalna grubość blachy (mm) | 3.0-50.0 |
| Maksymalna długość robocza (mm) | 6000 |
| Minimalna średnica okręgu rolki (mm) | 600 |
| Ciśnienie powietrza (kg.f/cm²) | 6.0-8.0 |
| Źródło energii (m³/min) | 0.0032 |
| Napięcie znamionowe (V) | 380V |
| Prąd znamionowy (A) | 23A |
| Moc grzewcza (kW) | 11kW |
| Moc silnika rolującego (kW) | 3kW |
Cechy maszyny do zgrzewania doczołowego blach:
Zastosowanie:
![]()
Serwis pogwarancyjny:
Możemy zapewnić bezpłatne szkolenie dla naszych klientów w naszej fabryce.
Na życzenie klienta możemy również zapewnić szkolenie na miejscu. Koszty zakwaterowania ponoszą klienci.
Osoba kontaktowa: Tony Bone
Tel: +8616619970365
Faks: 86-311-68009658