|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka doczołowa arkuszy HDPE 3M | woltaż: | 380 V |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 50/60 Hz | Faza: | 3P |
| Grubość spawania: | 3-30 mm | Maksymalna długość robocza: | 3000 mm |
| Materiały spawalnicze: | HDPE, PP, PCV, PVDF | Funkcjonować: | Spawanie poziome, spawanie kołowe, spawanie pionowe pod kątem 90° za pomocą dwóch arkuszy |
| Certyfikat: | CE | Aplikacja: | Wozy strażackie, baseny, oczyszczalnie ścieków itp |
| Podkreślić: | Spawarka do płyt HDPE,zgrzewarka doczołowa do tworzyw sztucznych,przemysłowy sprzęt do zgrzewania HDPE |
||
3M Sektor maszyny spawalniczych na plecy HDPE
Pojemniki pożarowe, hodowla łososia, akwakultura, sprzęt elektroplatyzowany, sprzęt ochrony środowiska, pojemniki chemiczne, oczyszczanie ścieków itp.
Specyfikacja maszyny do spawania pleców HDPE 3M:
| Model | SWT-PH3000 |
| grubość blachy spawalnej ((mm) | 3.0-30.0 |
| Maksymalna długość robocza ((mm) | 3000 |
| Minimalna średnica kółkowania (mm) | 500 |
| Ciśnienie powietrza ((kg.f/cm2) | 6.0-8.0 |
| Źródło energii ((m3/min) | 0.0032 |
| Narysowane napięcie ((V) | 380 V |
| Prąd nominalny ((A) | 15.5A |
| Moc płyty grzewczej ((kW) | 6 kW |
| Moc silnika biegnącego ((kW) | 3 kW |
Specyfikacja spawarki do ścieków:
Wystawa spawaczy:
![]()
Usługa posprzedażna:
Możemy zapewnić bezpłatne usługi szkoleniowe naszym klientom w naszej fabryce.
Na życzenie naszych klientów możemy również zapewnić im szkolenia na miejscu.
Osoba kontaktowa: Tony Bone
Tel: +8616619970365
Faks: 86-311-68009658