|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania fuzjonowym arkusza | woltaż: | 380 V |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 50/60 Hz | Faza: | 3P |
| Materiały spawalnicze: | PP, HDPE, PCV, PVDF | Grubość spawania: | 3-50 mm |
| Maksymalna długość robocza: | 6000 mm | Funkcjonować: | Spawanie poziome, spawanie kołowe, spawanie pionowe pod kątem 90° za pomocą dwóch arkuszy |
| Aplikacja: | Wozy strażackie, baseny, oczyszczalnie ścieków itp | Certyfikat: | CE |
| Podkreślić: | Spawarka do płyt HDPE o grubości 30 mm,Spawarka do podwodnych zbiorników do hodowli łososia,Spawarka doczołowa do grubych płyt z tworzywa sztucznego |
||
Sektor rynku zgrzewarek doczołowych do blach HDPE
Samochody strażackie, hodowla łososia, akwakultura, sprzęt do galwanizacji, sprzęt ochrony środowiska, pojemniki chemiczne, oczyszczalnie ścieków itp.
Specyfikacja zgrzewarki doczołowej do blach HDPE:
| Model | SWT-PH6000 |
| Spawalna grubość blachy (mm) | 3.0-50.0 |
| Maksymalna długość robocza (mm) | 6000 |
| Minimalna średnica okręgu rolki (mm) | 600 |
| Ciśnienie powietrza (kgf/cm²) | 6.0-8.0 |
| Źródło energii (m³/min) | 0.0032 |
| Napięcie znamionowe (V) | 380V |
| Prąd znamionowy (A) | 23A |
| Moc grzewcza (kW) | 11kW |
| Moc silnika walcującego (kW) | 3kW |
Cechy zgrzewarki doczołowej do blach HDPE:
Zastosowanie zgrzewarki doczołowej do blach HDPE:
![]()
Serwis pogwarancyjny:
Możemy zapewnić bezpłatne szkolenie dla naszych klientów w naszej fabryce.
Na życzenie klienta możemy również zapewnić szkolenie na miejscu. Opłaty za zakwaterowanie ponoszą klienci.
Osoba kontaktowa: Tony Bone
Tel: +8616619970365
Faks: 86-311-68009658